اجاره مینی بوس , هزینه و قیمت اجاره اتوبوس

اجاره مینی بوس : مینی بوس یکی از ماشین های می باشد که می توانیم برای استفاده های متنوعی آن را بکار بگیریم. مینی بوس ها با توجه به نوع آن ها می توانند تعداد مسافرانی از ۱۲ تا ۲۲ نفر را داشته باشند. گاهی برخی از خانواده های پرجمعیت برای اینکه با خودرو مسافرت کنند و همه در کنار هم در ماشین باشند مینی بوس را اجاره می کنند. مینی بوس ها با توجه به نوع آن ها برای اجاره کردن دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

شرکت رنت آسان به عزیزانی که می خواهند مینی بوس را اجاره کنند خدماتی را ارائه میدهند و می توانند این ماشین را با راننده اجاره نمایند و از آن استفاده کنند (برخی از مینی بوس ها به دلیل مدرن بودن شان دارای قیمت بالاتری برای اجاره هستند).

اجاره اتوبوس

اجاره ماشین مینی بوس

همان طور که اشاره کرده ایم برای جا به جایی افراد از ۱۲ نفر تا ۲۲ با توجه به نوع مینی بوس و کیفیت خودرو مورد استفاده می گردد و دارای انواع متفاوتی می باشد.

۱)مینی بوس های معمولی از جمله نمونه های قدیمی هستند که از سال های گذشته مورد استفاده قرار می گرفتند و با نام های مینی بوس بنز قدیمی فیات و اویکو قدیمی شناخته می شوند و البته کم بیش هم اکنون نیز کاربردهای دارند. البته بارها توصیه شده است که دیگر این نمونه ها به دلیل کارکردهای زیادشان و قدیمی بودنشان استفاده نشوند و بحث های زیادی در خصوص جمع آوری آنها مطرح شده است و شرکتهای اجاره دهنده نیز این خودروها را به مشتریان اجاره نمیدهند و مدل های جدید را جایگزین کرده اند. این نمونه مینی بوس ها وسایل گرمایشی دارند و در فصل های سرد جوابگو هستند اما سیستم سرمایشی ندارند. برخی از صاحبان این مینی بوس ها به صورت دستی خودشان مینی بوس را به سیستم سرمایشی مجهز نموده اند که البته استاندارد نیست.

۲)مینی بوس بنز قدیمی که می تواند برای جابه جایی افراد تا تعداد ۱۶ نفر مورد استفاده قرار بگیرد. بیشتر شرکت های دولتی و خصوصی و همچنین کارخانه جات ها از چنین مدلی استفاده می نمایند و سیستم سرمایشی ندارند اما سیستم گرمایشی آن ها با توجه به اینکه قدیمی هم هستند بخوبی جوابگو می باشد.

۳) مینی بوس تشریفاتی : از جمله مینی بوس های هستند که هم سیستم گرمایشی دارند و هم به سیستم سرمایشی مجهز می باشند و در بیشتر مواقع در آنها از سیستم صوتی حرفه ی نیز استفاده شده است و شرکت های ایرانگردی از اجاره چنین مینی بوس ها استفاده می کنند و برای تورهای خارج از شهر از آنها استفاده می نمایند. چنین مینی بوس های میتواند شامل مینی بوس سیترا ۲۱ نفره ، مینی بوس سیترا ۱۸ نفره ، مینی بوس اویکو جدید ، مینی بوس آرین و فیات اشاره کرد. مینی بوس ایسوزو نیز بارها توسط مشتریان مختلف برای کارهای تشریفاتی اجاره گرفته شده اند.

مینی بوس تشریفاتی

مینی بوس

مینی بوس فیات دوکاتو :

این نوع مینی بوس دارای ظرفیت ۱۸ نفر می باشد و عموما شرکت های دولتی و شرکت های خصوصی و همچنین کارخانه ها برای اینکه کارمندان و کارکنان خودشان را جابه جا کنند از چنین مینی بوس های استفاده می نمایند. این نوع مینی بوس ها علاوه بر اینکه ظاهر بسیار شیکی را دارند بلکه استانداردهای اروپا نیز در آن ها رعایت شده است و همچنین مورد تایید کشورهای بزرگ و پیشرفته می باشند و برای انجام سفرهای بین شهری و همچنین مراسم های تشریفاتی استفاده می گردند. این مینی بوس ها به جز موارد گفته شده استفاده های دیگری نیز دارند و در برخی از مراسم های فاتحه برای جا به جایی مهمان ها نیز استفاده می شوند. گاهی مدارس نیز برای اردو دانش آموزان خود چنین مینی بوس های را اجاره می کنند تا شاگردان خود را به گردش ببرند.

مینی بوس ایسوزو : 

نمونه ی دیگری از مینی بوس ها می باشند که مثل دیگر نمونه ها کاربردهای متنوعی داشته اند. این مینی بوس ها ظرفیت ۱۸ نفر را دارند و سفر کردن با آنها راحت است. البته بیشتر برای سرویس مدارس و سرویس شرکتهای دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار گرفته می شوند. از نظر امکانات دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی می باشند و همچنین ویژگی های بسیار مناسبی نیز داشته اند. به صورت کلی برای تشریفات و سفرهای بین شهری نسبت به دیگر مینی بوس ها کاربردهای بیش تری داشته اند و نظر مسافران را به خود جلب می کنند.

استفاده از مینی بوس

مینی بوس سیترا :

 این مینی بوس شامل دو نوع است که در یک نوع ظرفیت ۱۸ نفر و در نوع دیگر ظرفیت ۲۱ نفر می باشد. هر دو نوع برای سرویس کارکنان شرکتها و کارخانه ها استفاده می شوند و دارای سیستم های سرمایشی و گرمایشی بوده و برای سفرهای بین شهری و برای مراسم های تشریفاتی مورد استفاده واقع می شوند. هم از نظر امکانات و هم از لحاظ ظاهری بسیار مناسب می باشند.

مینی بوس سیترا

 مینی بوس هیوندا :

 این مینی بوس ظرفیت ۱۸ نفر را داشته است و بسیاری از شرکت ها برای جابه جایی کارکنان خود از شرکت تا محل سکونت از آن استفاده می کنند و اقدام به اجاره این مینی بوس می نمایند. همانند مدل های فوق از لحاظ ظاهری و امکانات بسیار مناسب می باشند و سیستم سرمایشی و گرمایشی دارند و موجب می شوند که مسافران در طول مسیر راحت باشند. برای تشریفات و سفرهای درون شهری کاربرد دارند و حتی برخی از شرکتها برای جابه جایی مهمان هایشان نیز از چنین مینی بوس های استفاده می کنند.

مینی بوس ایویکو : 

این مینی بوس جدید ظرفیت ۱۹ نفر را داشته است و امکانات متنوع آن موجب می شود تا بسیاری از شرکت ها برای جابه جایی کارکنان و حتی مدیران خود از چنین مینی بوسی استفاده کنند. ایویکو جز نمونه های جدید به شمار می رود و کاربردهای بسیار زیادی دارد.

 مینی بوس آرین :

 نمونه دیگری از مینی بوس بوده است و دارای ظرفیت ۱۵ نفر می باشد و جز مینی بوس های جدید به شمار می رود. برای سفرهای درون شهری و تشریفاتی کاربرد داشته است. از امکانات متنوعی از جمله سیستم سرمایشی، سیستم گرمایشی ، ظاهری مناسب و … برخوردار است. به همین جهت سبب می شود که گزینه ی بسیار خوبی برای شرکتها به شمار رود.