کرایه خودرو در فصل زمستان

کرایه خودرو در فصل زمستان : همان طور که می دانید ،با کاهش دما در زمستان و پاییز ،سرمای هوا سبب می شود که مصرف بنزین در خودروها افزایش پیدا بکند.در ضمن واضح است که آموزش روش های صحیح رانندگی در هر زمان از سال ،بهره وری مصرف سوخت را افزایش می دهد.در صورتی که افراد در فصل های سرد سال مانند پاییز و زمستان وسیله ی نقلیه ای نداشته باشد به سختی می تواند تردد داشته باشد.

زیرا در این فصل حتی تاکسی هم به سختی گیر می اید از جمله یکی از راه ها در این صورت کرایه خودرو بدون راننده ،اجاره خودرو با راننده می باشد.برای شما این امکان با استفاده از صنعت اجاره خودرو فراهم می باشد که هم بتوانید با اجاره خوروهای ایرانی و کم هزینه از سرمای زمستان در امان بمانید و هم اینکه به راحتی کاروهای روزمره خود را با آن انجام دهید.

کرایه خودرو در فصل زمستان

لازم به یاد آوری می باشد که سرمای زمستان امکان دارد که آسیب های زیادی را به بدنه خودرو شما وارد نماید.این مسئله می تواند استهلاک خودرو شما را بالا ببرد و خرج زیادی روی دست شما بگذارد.شما می توانید با اجاره خودرو از رنت آسان ،از شر این هزینه ها رهایی پیدا کنید.بهترین راه حل این می باشد که خودروی خود را در روز های افتابی و گرمتر زمستان شستوشو داده و بدنه ان را با واکس یا پولیش مقاوم و مناسب پوشش دهید.تا هم درخشندگی آن ماندگاری بیشتری داشته باشد و هم از تاثیرات سرما بر بدنه آن کاهش پیدا کند.

در صورتی که روی بدنه ماشین شما یک سری خراش ها یا پریدگی هایی وجود دارد ،در این صورت حتما آن ها را با مقداری رنگ مخصوص خودرو که می توان از تعمیرگاه یا فروشگاه های مجهز لوازم خودرو تهیه نمود ،بپوشانید.درست است که همه این کار ها برای جلوگری از وارد شدن صدمه به بدنع خودرو می تواند موثر باشد ،ولی نیاز به صرف وقت دارد .این امکان برای شما فراهم می باشد که بتوانید با اجاره خودرو از شرکت رنت آسان در زمان خود صرفه جویی نمایید.

این شرکت دارای خدمات شبانه روزی در تمام فصول سال می باشد و این مسئله می تواند کمک شایانی به شما بکند تا در هر ساعتی از شبانه روز که بخواهید ،توانید خودروی مد نظر خود را از این شرکت اجاره نمایید.و با اجاره خودرو به آسانی کارهای روزمره و مسافرت های درون شهری و برون شهری بدون در نظر گرفتن کیلومتر که در واقع یک تخیفیف مخصوص برای مشتریان شرکت رنت آسان می باشد ،انجام دهید.

مطالبی جهت نگهداری خودرو شخصی و یا خودرو اجاره ای بدون راننده در فصل زمستان

خراش های کوچک روی بدنه ماشین

بهتر می باشید که شما از در معرض قرار گرفتن ، رنگ آستر ،حتی در سطوح کوچک در آب وهوای زمستانی خودروی خود جلوگیری کنید ،چون همین خراش های کوچک می توانند سبب زنگ زدگی ماشین شده و مشکلات بزرگتری را ایجاد نمایند و این مسئله نیز موجب افت قیمت ماشین شما خواهد شد و امکان دارد خسارت زیادی را به ماشین شما وارد کند.

خودرو خود را برای داشتن دید بهتر مجهز نمایید

در فصول فصل سال باید دقت زیادی به پنجره های خودرو شود ما در اینجا تصور می کنیم که شما تصمیم دارید که از شرکت اجاره خودرو رنت آسان یک خودرو ایرانی مانن اجاره ۲۰۶و یا اجاره پراید و یا اجاره پژو۲۰۶ sd ،اجاره سمند ،اجاره پژو ۴۰۵ و اجاره پژو پارس رزرو کنید.همان گونه که می دانید در این شرایط این خودرو به صورت امانت نزد شما می باشد شما عزیزان می توانید برای پیشگیری از تشکیل لکه های یخ روی شیشه ،تیغه های برف پاک کن ماشین را با تیغه های مخصوص زمستان عوض کنید.

چون این تیغه ها تماس نزدیکتری با شیشه دارند ،لذا بهتر می توانند شیشه را پاک کنند.در ضمن می توان به محفظه مخصوص آب شستشوی شیشه مقداری ضد یخ اضافه کرد .در صورتی که شیشه جلو ماشین دارای ترک می باشد ( حتی یک ترک بسیار کوچک) سعی کنید که هر چه زودتر آن را ترمیم کرده و برطرف نمایید.در صورتی که شما یک خودرو بدون راننده اجاره نمایید ،این کار می تواند برای شما یک سری راهکارهایی را برای صحیح استفاده نمودن از خودرو به همراه داشته باشد.

زمانی که افراد تصمیم به اجاره خودرو بدون راننده دارند ، باید به یک سری نکات را دقت نمایند:

باطری خودرو را مورد بررسی قرار دهید:

چنان چه بیش از دوسال از عمر باطری خودروی شما می گذرد ؛سعی کنید در اولین فرصت به نزدیکترین محل خدمات خودرو خود مراجعه نموده و از آن ها درخواست نمایید که همه سیستم شارژخودرو شما را مورد بررسی قرار دهند.در اغلب موارد باطری های کهنه این توانایی را ندارند که بتوانند خودرو را در هوای سرد روشن نمایند.در حقیقت تا دمای هوا به صفرمی رسد ،باطری های کهنه ۶۰ درصد از قدرت خود را از دست می دهند.

از جمله علامت های واضح باطری های ضعیف ،صدای خودرو مانند : خرخر موتور می باشد در صورتی که چنین صدایی از خودروشنیدید ،خودرو خود را به نخستین تعمیرگاه ببرید .همچنین امکان دارد مشکل باطری به دلیل فعل و انفعالات شیمیایی (خوردگی ) یا شل شدن بست ها و کابل ها باشد.

در صورتی که شما خودرو را یک بررسی مختصر بکنید می توانید متوجه شوید که آیا این مشکل وجود دارد یا نه؟چنانچه مشکل خوردگی و یا سولفاته شدن باطری در قسمت خارجی آن قرار دارد ،شما می توانید با یک دستمال آغشته به محلول آب و جوش شیرین آن را تمیز نمایید.همین طور سعی کنید که آب باطری را هم چک نمایید دقت کنید که آب باطری باید روی صفحه الکترود را پوشش دهد.

دقت داشته باشید که استفاده از روش های درست رانندگی در هر زمان از سال می تواند بهره وری مصرف سوخت را افزایش داده و در شرایط آب و هوایی سرد این موضوع از دیگر زمان ها دارای اهمیت بیشتری می باشد.و لازم به ذکر است که اجاره خودروبدون راننده و یا اجاره خودرو با راننده در هر فصلی از سال یک مسئله رایج می باشد و شرکت های اجاره خودرو مانند . رنت اسان این امکان را برای مردم فراهم آورده اند که بتوانند با استفاده از ،اجاره خودرو از این شرکت ها نیاز های خود را به خودرو برطرف سازند.و با هر بنیه مالی که دارند بتوانند از این شرکت ها خودرو اجاره نموده و به کارهای روزمره خود و یا مسافرت های درون شهری و برون شهری خود برسند.