پیشنهاد ها و امکانات ویژه شرکت اجاره خودرو

پیشنهاد ها و امکانات ویژه شرکت اجاره خودرو : شرکت اجاره خودرو رنت آسان در شهر تهران و دیگر استان ها و شهرها نمایندگی های دائمی و سیار دارد . این شرکت امکانات ویژه ای برای مشتریان فراهم کرده است ، برخی از این امکانات می توان به تور یک روزه تهرانگردی ، ویلا در اطراف تهران و شمال کشور ، رزرو هتل ؛ مراکز تفریحی ، قرارداد کرایه بدون مالیات ارزش افزوده بیمه کامل ثالث و بیمه بدنه کامل کیلومتر ازاد و تخفیف هفتگی کمک جاده ای ویژه و رایگان سرویس انتقال رایگان مسیریاب و اینترنت همراه وسایل تفریحی و سرگرمی و مورد نیاز مسافرتی اشاره کرد . شما در صورت تمایل به اجاره خودرو می توانید با راهنمایی و مشورت کارشناسان و کارمندان این شرکت اطلاعات کافی در مورد خودروهای اجاره ای کسب کرده و نسبت به عقد قرارداد و اجاره ماشین اقدام کنید و به راحتی از خودروهای اجاره ای برای مسافرت و کسب و کار بهره ببرید .

پیشنهاد ها و امکانات ویژه شرکت اجاره خودرو

پیشنهاد ها و امکانات ویژه شرکت اجاره خودرو

شرکت اجاره خودرو رنت آسان امکاناتی فراتر از انتظارات مشتریان فراهم کرده و خودرو را بدون هزینه های اضافی ، و با ایمنی کامل با قیمت مناسب ، و مهمان نوازی ویژه ی توریست ها در اختیار مشتریان قرار می دهد . اگر شما هم قصد اجاره خودرو دارید ، می توانید با مراجعه به وب سایت یا به صورت تلفنی خودروی موردنظر را رزرو کنید .

این متن اطلاعات کافی در مورد اجاه ماشین برای صرفه جویی در هزینه در اختیار شما می دهد . شما با مطالعه این متن در مورد کرایه خودرو بدون راننده مشکلی نخواهید داشت .

سیستم رزرو اجاره خودرو رنت آسان

اولین موضوعی که در زمان اجاره خودرو مطرح می شود ، این است که شما چه خودرویی برای اجاره می خواهید و مدت زمان مورد نیاز شما برای اجاره ماشین چقدر است ؟ اگر شما خودرو را برای مدت زمان یک هفته یا کمتر نیاز دارید ، بهتر است به شرکت های بزرگ و قابل اعتمادی مراجعه کنید ، این شرکت ها در شهر تهران خیلی زیاد نیستند ، شرکت اجاره خودرو رنت آسان یکی از این شرکت ها است . ممکن است شما خودرو را برای مدت زمان طولانی تر نیاز داشته باشید ، در این صورت اجاره خودرو از شرکت های محلی و دلال ها هزینه ی کمتری دارد . ولی مشکلی که وجود دارد این است که این شرکت های کوچک و دلال ها تضمینی برای بازگشت پول قرض الحسنه شما را ندارند و ممکن است در زمان بازگشت پول به مشکل برخورد کنید و یا مجبور باشید هزینه های اضافی پرداخت کنید .

از این رو شما در زمان اجاره خودرو باید به این موضوع اهمیت دهید . شما با یک سرچ در سایت های داخلی یا خارجی مانند Travelocity می توانید در مورد شرایط اجاره خودرو شرکت های معتبر و تعرفه ی آن ها اطلاعات کافی کسب کنید . برخی از این شرکت ها برای جذب مشتری پیشنهادهای ویژه ای در زمان اجاره خودرو دارند . شرکت اجاره خودرو رنت آسان برای مشتریان خود ک به دفعات از این شرکت خودرو اجاره می کنند ، تخفیف های ویژه ای در نظر می گیرد . این تخفیف ها در دفعات بعدی اجاره خودرو بین ۱۰ تا ۲۵ درصد است .

پنج ویژگی یک سفر فوق العاده جاده

شرکت اجاره خودرو رنت آسان امکان رزرو خودرو برای اجاره را به صورت آنلاین و تلفنی فراهم کرده است . اگر شما می خواهید خودرو را به صورت آنلاین رزرو کنید ، قبل از تایید رزرو حتما شرایط و ضوابط را به دقت مطالعه کنید . و در صورتی که خودرو را به صورت تلفنی رزرو می کنید ، عوامل محدودیت مثل کیلومتر اضافه ، و یا شرایط تمدید قرارداد را مد نظر قرار دهید ، و اطمینان حاصل کتید که اطلاعات شما از شرایط رزرو خودرو کامل است . و این موضوع مانند این مثال می ماند که آیا زدن ضربه ی پنالتی بدون نشانه گرفتن دقیق موفقیت آمیز خواهد بود یا خیر . نکته ی قابل توجه دیگر این است که ، شما در زمان اجاره خودرو به صورت مقصد یک طرفه و غیربازگشت ، برگه ی کروکی را از شرکت دریافت کنید تا بتوانید خودرو را در شهر دیگر بدون دریافت هزینه های بی مورد تحویل دهید .

شما باید در زمان بازگشت خودرو دقیق باشید ، چرا که ممکن است برخی از شرکت ها بابت تاخیر چند ساعته هزینه های اضافی از شما دریافت کنند . نکته ی حائز اهمیت دیگر این است که شما باید در مورد راننده اضافه با شرکت هماهنگی داشته باشید . به عنوان مثال ممکن است دختر ۲۰ ساله شما برای رانندگی به اندازه کافی مطمئن نباشد . در صورت مسافرت به دیگر شهرها ، از وجود نمایندگی شرکت در آن شهر برای برگشت خودرو در مقصد اطمینان حاصل کنید . شرکت اجاره خودرو در شهرستان های مختلف دارای نمایندگی است ، و با ارائه ی خدمات در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد .

برخی از توصیه های قابل توجه قبل از اجاره اتومبیل در زمان تحویل

اگر شما تازه به فرودگاه رسیده اید و خودرو اجاره را برای قرار کاری فردا نیاز دارید و مقصد فعلی شما مسیر فرودگاه تا هتل می باشد . بهتر است ، مسیر فرودگاه تا هتل را با آژانس طی کرده و خودرو را فردا صبح در هتل تحویل بگیرید . شما با این کار در یک روز اجاره خودرو صرفه جویی کرده اید . و اینکه کرایه خودرو در مرکز شهر در مقایسه با فرودگاه پایین تر است .

بازدید خودرو

قبل از اجاره خودرو ، خودرو را از نظر ظاهری و فنی بازدید کرده و برگه کروکی را از شرکت دریافت نمایید ، تا در صورت تحویل خودرو در مقصد به مشکلی برخورد نکنید . همچننی کیلومتر شمار را در زمان تحویل خودرو یادداشت کرده و بروز هرگونه تصادف و نقص فنی خودرو را به شرکت گزارش دهید . شرکت اجاره خودرو رنت آسان به صروت تمام وقت آمادهی ارائه ی خدمات به مشتریان می باشد . از این رو قرارداد با شرکت های معتبر توصیه می شود .