چند نکته در مورد اجاره خودرو بدون راننده رنت آسان

چند نکته در مورد اجاره خودرو بدون راننده : امروزه اجاره ی خودرو جایگاه ویژه ای دارد ، و خیلی از افراد برای رفت و آمد درون شهری ، برون شهری ، مراسم و تشریفات ، مسافرت و … نسبت به اجاره خودرو بدون راننده اقدام می کنند . شرکت خودرو رنت آسان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت اجاره خودرو می باشد . این شرکت انواع خودروها از جمله سواری تا لوکس را برای هدف های مختلف برای مشتریان عرضه می کند . تیپ ماشین های اجاره ای خودروهای سواری ، کروک ، کوپه ، شاسی بلند و سواری ون را شامل می شود .

چند نکته در مورد اجاره خودرو بدون راننده

چند نکته در مورد اجاره خودرو بدون راننده

قیمت خودروهای اجاره ای متفاوت می باشد و شما برحسب بودجه خود و مدت زمان مورد نیاز برای اجاره می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید . شرکت اجاره ی خودرو رنت آسان لیستی از خودروها در تمام رنج قیمت ها دارد و شما به راحتی می توانید خودروی مناسب را کرایه کنید . تنوع خودروها بسیار زیاد بوده و شما برحسب نیاز می توانید آن را انتخاب کنید و نیاز شما برای خودرو می تواند به دلیل یک قرار ملاقات کاری باشد وشما بخواهید ماشین لوکسی داشته باشید و یا اینکه ممکن است شما برای مسافرت نیاز به یک ماشین شاسی بلند داشته باشید ، تا با فضای بیشتر با خانواده سفر آسوده ای داشته باشید .

ممکن است شما برای امور داخل شهر به یک خودرو بدون راننده به جای استفاده از وسیله ی نقلیه عمومی نیاز داشته باشید . در ادامه در مورد اهداف مختلف اجاره خودرو بدون راننده بیشتر توضیح می دهیم .

اجاره خودرو تشریفات

ممکن است شما صاحب یک شرکت بزرگ باشید و داشتن یک ماشین لوکی برای ملاقات های کاری با شرکت های داخلی و خارجی و مراسم کاری برای شما اهمیت ویژه ای داشته باشد . در اینجاست که شما می توانید یک خودروی تشریفاتی مدرن با راننده از شرکت اجاره خودرو رنت آسان کرایه کنید . این خودروها می توانند شامل اجاره خودرو بنز، اجاره خودرو بی ام و ، اجاره خودرو کیا و یا اجاره خودرو اپتیما باشد . این خودروها به دلیل تشریفاتی بودن و داشتن امکانات تمام برای جلسات مهم کاری گزینه ی مناسبی هستند .

مقایسه و قیمت اجاره خودرو

شرکت اجاره ی خودرو رنت آسان انواع خودروهای اجاره ای شاسی بلند را برای مشتریان عرضه کرده است . این خودروها عبارتند از : اجاره بی ام و، بنز و اجاره ماشین کیا و ، اجاره تویوتا لندکروز ، اجاره هیوندای ، اجاره توسان، اجاره اسپورتیج . در این میان خودرو بی ام و ماشین بنز و کمری امکانات و قدرت بالایی دارند ، با این حال اجاره ی آن ها مناسب بوده و روزانه بالای یک میلیون تومان است . اگر شما خواهان کرایه یک ماشین شاسی بلند با قیمت مناسب تری هستید ، کرایه انواع تویوتا می تواند مناسب باشد ، و قیمت آن از ۵۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان متغیر است . شرکت اجاره خودرو رنت آسان ، خودروهای شاسی بلند دیگری نیز دارد ، که قدرت آن ها نسبت به خودروهای ذکر شده پایین است ولی قیمت اجاره خودرو روزانه مناسب تر و پایین تری دارند .

اجاره خودرو سواری

ممکن است شما برای استفاده ی روزانه یا حتی مسافرت به یک ماشین سواری راحت با تمام امکانات نیاز داشته باشید . در این صورت اجاره ماشین اپتیما و اجاره خودرو سوناتا و یا اجاره ماشین آزرا می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد .

اجاره خودرو سواری ارزان قیمت

رفت و آمد در داخل شهر تهران یا کرج با وسایل نقلیه ی عمومی نیازمند صرف انرژی و زمان زیادی است و ممکن است برای شما مقدور نباشد . در این صورت اجاره خودرو پژوپارس ، اجاره خودرو پراید ، اجاره خودرو پژو ۴۰۵ و یا اجاره خودرو پژو ۲۰۶ و یا حتی اجاره انواع دیگر ماشین های ایرانی یا چینی می تواند برای شما مناسب باشد .

اجاره خودرو های اسپرت

خودروهای اسپرت شرکت اجاره خودرو رنت آسان کوپه ، کروک و دو درب هستند و اجاره خودرو بی ام و ، و اجاره خودرو بنز و اجاره هیوندای ولستر را شامل می شوند .

اجاره ماشین های ارزان قیمت

اگر شما به دنبال اجاره خودرو با قیمت مناسب و ارزان هستید ، می توانید لیست قیمت اجاره خودرو رنت آسان را مشاهده کرده و برحسب نیاز خود بهترین گزینه را انتخاب کنید . شما برای دریافت راهنمایی های بیشتر می توانید با شرکت اجاره خودرو رنت آسان به صورت آنلاین یا تلفنی تماس برقرار کنید . و هماهنگی های لازم را برای اجاره انجام دهید . اجاره خودرو پراید ، اجاره خودرو پژو ۲۰۶ ، اجاره خودرو پژو پارس و اجاره خودرو پژو ۴۰۵ از جمله ماشین های ارزان قیمت هستند .

اجاره ماشین عروس

ممکن است عروسی شما نزدیک باشد و شما خواهان داشتن یک ماشین لوکس برای بهترین و خاطره انگیزترین شب زندگی خود باشید . شرکت اجاره خودرو رنت آسان انواع ماشین عروس ایرانی و ماشین عروس خارجی را با قیمت های متنوع برای شما عزیزان ارائه کرده و شما برحسب بودجه و نیاز خود می توانید این ماشین ها را به صورت ساعتی یا روزانه اجاره کنید .

اجاره اتومبیل فرودگاه امام خمینی

در صورت اجاره خودرو از فرودگاه های بین المللی ایران نیازی به پرداخت هزینه بابت بیمه وجود ندارد ، چراکه ماشین های اجاره ای در ایران بیمه بدنه دارند و در صورت وارد شدن خسارت احتمالی بیمه بدنه این خسارت را جبران می کند . دریافت بیمه اضافه توسط شرکت های اجاره خودرو هزینه اضافی برای شما است و نیازی به دریافت بیمه اضافه از شرکت اجاره خودرو نمی باشد . لازم به ذکر است که تمامی خودروهای شرکت اجاره خودرو رنت آسان دارای بیمه نامه های شخص ثالث و بیمه بدنه کامل هستند و جای نگرانی برای وارد شدن خسارت احتمالی وجود ندارد .

اجاره اتومبیل فرودگاه

اجاره انواع خودروهای ایرانی ، خارجی و لوکس از فرودگاه مشکلات خاص خود از جمله شلوغی فرودگاه و هزینه های اضافی را در پی دارد . از این رو در صورت امکان شما می توانید خارج از محیط فرودگاه تنوع بیشتری از خودروها با قیمت مناسب تری را داشته باشید . لازم به ذکر است که شرکت اجاره خودرو رنت آسان در تمامی فرودگاه های ایران دارای شعبه بوده و شما می توانید خودروی مورد نیاز را کرایه کرده و در محل دیگری استرداد کنید .

قیمت کرایه خودرو تهران

شرکت اجاره خودرو رنت آسان انواع مختلفی از خودروها را برای مشتریان عرضه کرده است . قیمت این خودروها متفاوت بوده و به مدل خودرو ، سال تولید و مدت زمان درخواست مشتری بستگی دارد . شما با مشاهده ی لیست قیمت اجاره خودرو در تهران ، اجاره خودرو در شهرستان ، اجاره خودرو در داخل فرودگاه های بین المللی به تفاوت چشمگیر قیمت ها پی ببرید .

هزینه سوخت بنزین کرایه ماشین

شرکت اجاره خودرو رنت آسان ، در زمان اجاره خودرو ماشین را با باک بنزین چک شده در اختیار مشتری قرار داده و در زمان تحویل نیز به همان شرایط تحویل می گیرد . نظافت خودرو در زمان تحیول نیز باید رعایت شود ، و در صورت نیاز شرکت هزینه ی کارواش بین ۲۵ تا ۴۵ دقیقه را از شما دریافت خواهد کرد .

لوازم و هزینه های جانبی اجاره خودرو

شرکت اجاره خودرو رنت آسان برای راحتی شما عزیزان امکانات اضافه ای در صورت درخواست شما فراهم کرده است که عبارتند از : صندلی مخصوص کودک ، جی پی اس ، چادر ، زنجیر چرخ کول باکس و … هزینه ی لوازم جانبی از هزینه ی اجاره خودرو جدا می باشد . شما در زمان اجاره خودرو می توانید از قیمت و هزینه این لوازم اطلاع یافته و بر حسب نیاز آن ها را سفارش دهید .