شرایط و قیمت اجاره ی خودروی رنت آسان

شرایط و قیمت اجاره ی خودروی رنت آسان

شرکت های مختلف اجاره خودرو در شهرها و کشوهای مختلف وجود دارد ، و شرایط آن ها با هم فرق دارد . در همه ی شرکت ها خودرو باید در شرایط یکسانی در اختیار مشتریان بوده و سپس به شرکت بازگردانده شود . نکته دیگر اینکه مسافت پیموده شده توسط خودرو بایستی از حد معین بیشتر نباشد ، در غیر اینصورت شما مجبور به پرداخت خسارت به شرکت خواهید بود . در شرکت کرایه ماشین رنت آسان ، هر ۲۰۰ کیلومتر یک روز اضافه به شمار می رود . لازم به ذکر است که خودروی پراید در این مورد استثنا می باشد و کیلومتر بیشتر تاثیر خیلی زیادی نخواهد داشت .

شرایط و قیمت اجاره ی خودروی رنت آسان

در برخی از شرکت ها به نا به دلایل قوانین بیمه نامه ، در شرایط کرایه ی خودرو حداقل و حداکثر سن مد نظر قرار می گیرد . حداقل سن در شرکت اجاره خودرو ؛ رنت آسان ۱۹ می باشد . این سن در برخی از کشورهای خارجی مثل ایالالت متحده آمریکا که در سنین پایین تر ۱۵ الی ۱۶ سال گواهینامه می گیرند ، متفاوت است .

در تمامی شرکت های اجاره  خودرو و در شرکت اجاره خودرو  رنت آسان ارائه ی مدرک گواهینامه برای اجاره ی خودرو ضروری است. در برخی از کشورها ارائه مجوز رانندگی بین المللی ضروری است .

در برخی از کشورها شرکت های کرایه ی خودرو برای اجاره ی خودرو یک کارت اعتباری ضمانت می گیرند ، این کارت به منظور جبران هزینه های اضافه در هنگام برگشت خودرو ، عوارض جاده ، جریمه های هوشمند و یا جبران سوخت می باشد . و برخی نیز هزینه ی نقدی برای جبران موارد ذکر شده از فرد دریافت می کنند . برخی دیگر از این شرکت ها یک کارت برای سپرده قرض الحسنه می خواهند و برخی یک بلیط سفر رفت و برگشت از مشتری تقاضا می کنند . ولی در کشور ایران و در شرکت اجاره ی خودروی رنت آسان ، یک وجه نقدی به عنوان قرض الحسنه از فرد اتخاذ می شود ، و همچنین یک فقره چک یا سفته از فرد گرفته می شود ، لازم به ذکر است که شرایط چک و سفته با هم متفاوت است .

شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با هریک از شماره های ثبت شده در قسمت تماس با مای وب سایت شرکت اجاره ی خودرو رنت آسان تماس حاصل فرمایید . مهمانان در کشور ایران به نا به در خواست شان می توانند خودروی بدون راننده را در فرودگاه یا محل اقامت تحویل بگیرند .در شرکت اجاره ی خودروی رنت آسان ، برای اجاره ی خودرو با راننده یا بدون راننده ، بعد از ارائه ی مدارک مورد نیاز قراردادی بین مشتری و شرکت نوشته می شود .

برخی از نکات قابل توجه در زمان اجاره خودرو رنت آسان

  • حتما کمربند ایمنی را در هنگام رانندگی ببندید .
  • هیچ گونه آلودگی صوتی ایجاد نکنید .
  • از داخل خودرو به بیرون زباله نریزید .
  • باتوجه به زیاد شدن هزینه های جریمه ها و کنترل خودروها در خیابان ها توسط دوربین ها و بازرسان و عوامل نامحسوس سعی کنید قوانین را رعایت کنید . به تابلوها دقت کرده و از حداکثر سرعت تجاوز نکنید .

اگر شما در حین رانندگی به هرگونه تخلفی برخورد کردید ، می توانید با اموراجرایی و رسیدگی به شکایات و اشیای گمشده مدیریت حمل و نقل و ترافیک تماس حاصل کرده و شکایت خود را پیگیری کنید .

شرکت اجاره خودرو رنت آسان امکان کرایه ی انواع خودروها ، برای اهداف مختلف اعم از عروسی ، مسافرت درون شهری یا بیرون شهری ، سفرهای کاری یا تفریحی و … را به صورت راننده یا بدون راننده در اختیار مشتریان قرار داده است . شما می توانید خودروی کرایه شده را در هر نقطه از کشور ایران بازگردانید . که در این صورت بایستی تاریخ بازگشت خودرو از قبل تعیین شده باشد . لازم به ذکر است که در این موارد ، هزینه ی جابه جایی جداگانه حساب می شود .

اجاره خودرو بدون راننده با صرفه تر است یا خرید آن ؟

قطعا با شرایط اقتصادی حاکم ، اجاره ی خودرو بدون راننده از خرید آن به صرفه تر خواهد بود . و با گران تر شدن ماشین استقبال مردم از این موضوع بیشتر شده است . برای تایید این ادعا شما می توانید به لیست شرایط اجاره ی خودرو در قسمت نیازمندی ها که شامل کرایه ی خودروهایی همچون پژو ، سمند ، پراید ، ۲۰۶ و… در کنار خودروهای خارجی مراجعه کنید .

اجاره ی ماشین های خارجی و لوکس مانند کرایسلر ۲۰۰۸ روزانه ۸۵۰ هزار تومان ، اجاره ی کادیلاک ۲۰۰۸ روزانه یک میلیون می باشد . در کنار اجاره چکی به قیمت ماشین ، سند ملک گرفته می شود ، این ماشین ها به دلیل گران بودن سخت گیری های خاصی در کرایه دارند . و انتظار بالا بودن کرایه و سخت بودن شرایط طبیعی است . اما در مقابل اجاره ی ماشین های همچون پراید که روزانه ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان است ، راحت می باشد . و شرایط خیلی سختی برای کرایه ی آن وجود ندارد . برای کرایه ی ماشین در مرحله ی اول می توانید به سایت شرکت اجاره ی خودروی رنت آسان مراجعه کرده و با ارسال مدارک منتظر تایید مدارک باشید ، همکاران سریعا مدارک را بررسی کرده و در صورت صحت شما می توانید ماشین دلخواهتان رزرو و کرایه کنید . درخواست کرایه ی ماشین های گران کم است از این رو انتظار برای کرایه ی این ماشین ها کم است . جهت اجاره پرداخت هزینه ی اجاره و دادن یک چک بابت برگشت ماشین و یک چگ بابت جریمه ضروری است . در زمان تحویل ماشین ، ماشین بایستی صحیح و سالم باشد ، هرگونه خسارت منوت به پرداخت جریمه می باشد .

در صورت تصادف دوباره ماشین بررسی می شود ، خسارت جزئی از مشتری دریافت می شود ، ولی خسارت های سنگین بسته به شرایط اجاره ی خودرو از بیمه خودرو پرداخت می شود . و مشتری تنها هزینه ی فرانشیز را بسته به تایین آن از طرف بیمه پرداخت می کند .

ممکن است برای خیلی ها این سوال مطرح باشد که اجاره خودرو چند روز تا چند روز است ؟ در پاسخ باید بگوییم که ، حداقل زمان برای اجاره ی خودرو ، یک روز است . ولی اجاره خودرو در مورد روزهای آن به دسته بندی های زیر تقسیم بندی می شود : ۱ تا ۲ روز، ۳ تا ۶ روز، ۷ تا ۱۳ روز، ۱۴ تا ۲۰ روز، ۲۱ تا ۲۹ روز و بیشتر از ۲۹ روز . از ۲۹ به بعد اجاره ی بلند مدت به شمار می رود . با اضافه شدن مدت زمان اجاره ، تخفیف به مشتریان تعلق می گیرد . اجاره ی لوازم جانبی مانند صندلی نوزاد ، صندلی کودک ، تلفن همراه ، زنجیرچرخ ، باربند و رهیاب و … به طور جداگانه حساب می شود . هزینه ی کرایه ی خودرو ها بسته به مدت زمان آن تفاوت دارد ، مثلا هزینه ی اجاره ی خودروی تیبا یک تا دو روز ۱۰۰ هزار تومان. هزینه ی کرایه ی آن به مدت یک هفته روزانه ۸۵ هزار تومان است . و هزینه ی همان ماشین نزدیک یک ماه روزانه ۵۸ تومان است . پس هزینه ی اجاره ی خودرو بسته به تعداد روزهای اجاره متفاوت است .

در پاسخ به سوال اینکه اجاره ماشین با صرفه است یا خرید آن ؟ پاسخ یکی از مشتریان چنین بود با گران بودن خودرو با ۵ سال کارکرد اصل و سود ماشین را پس گرفته است . اجاره ی خودرو در کشورهای خارجی بسیار رواج است ، چراکه خیلی مقرون به صرفه تر می باشد . اجاره ی خودرو برای صاحبان شرکت ها هم خیلی به صرفه است . چرا که ماشین روز به روز گران تر می شود . و همه ی سختی های آن ارزشش را دارد . بعد از تحویل گرفتن ماشین ، آن را به کارواش برده ، روغنش را عوض کرده و آماده ی کرایه می کنند .