شرایط اجاره خودرو

شرایط اجاره خودرو  , اجاره خودرو از موسسه رنت آسان دارای چه شرایط و ضوابطی می باشد؟ : نخست لازم می بینیم که به این موضوع اشاره داشته باشیم که اجاره خودرو به دو دسته اجاره خودرو به مدت کوتاه مدت و اجاره خودرو به صورت بلند مدت تقسیم می شود . اجاره خودرو برای خودروهایی که بدون راننده اجاره می شوند در مترین حالت سه روز و در بیشترین حالت هم یک ماه می باشد. لذا افراد می توانند با توجه به روش اجاره خودرو بدون راننده ، با رعایت شرایط و پذیرش قوانین و ضوابط این شرکت ،از یکی از ایستگاه های و شعبه های این شرکت خودرو مورد نیاز خود را تحویل گرفته و و سپس بعد از مدت زمان مورد نیاز آن را به یکی از شعبه های مد نظر خود تحویل دهند.

شرایط اجاره خودرو

گفتنی است که در کرایه کوتاه مدت ، ماشین را با شرایط آسان تری به مشتریان عزیز اجاره می دهیم . در واقع این نوع از کرایه برای ایرانیان مقیم ایران و یا خارج از کشور ساکن می باشند و شرکت هها وسازمان ها ارائه می شود.شما عزیزان در هنگام درخواست خودرو و انتخاب خودرو با توجه به خودروهایی که در ایستگاه مورد نظر شما وجود دارند نسبت به انتخاب خودرو مورد نظر خود می توانید به صورت اینترنتی ،رزرو تلفنی و یا از طریق ایمیل اقدام کنید.

شرایط بیمه اجاره خودرو ناوگان بزرگ موسسه اجاره خودرو :

  • تمامی خودروهای شرکت کرایه خودرو رنت آسان دارای بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه معتبر با کامل ترین سطح پوشش بیمه ای هستند.
  • بیمه شخص ثالث تا سقف مبلغ …… ،خسارت مالی به خودرو شخص مقابل را پرداخت می کند.
  • بیمه شخص ثالث در خسارت های جانی و نقص عضو جهت سرنشینان خودرو اجاره ای و سرنشینان خودرو مقابل تا مبلغ ……… خسارت پرداخت می نماید.
  • مشتریان عزیر چنان چه تمایل داشته باشند می توانند مبلغ پوشش خسارتی را تا سقف ……… بالا ببرند.
  • بیمه بدنه تا سف ۸۰درصد ،خسارت مالی به وجود آمده را پوشش می دهد و هزینه فرانشیز بیمه بر عهده کرایه کننده خودرو می باشد.
  • این امکان برای مشتریان اجاره خودرو این شرکت فراهم می باشد که بتوانند با خرید بیمه اضافه مبلغ پوشش بیمه را تا سقف۹۰ درصد بالا ببرند و در این صورت دیگر هزینه فرانشیز از مشتریان دریافت نخواهد شد.

خرید بیمه اضافه موارد زیر را پوشش نمی دهد:

  • وارد شدن خسارت به داخل و لاستیک خودرو
  • خسارت هایی را که کمتر از …….. بوده و جزئی هستند.
  • استفاده ناصحیح از ماشین و رانندگی بر خلاف آیین نامه راهنمایی و رانندگی جمهوری اسلامی ایران

اجاره خودرو عروس ،اجاره ون ،خودرو تشریفات

لازم به ذکر است که زمانی که اجاره خودرو با راننده شامل اجاره خودرو تشریفاتی و اجاره ماشین عروس و همین طور اجاره ون تشریفاتی باشد ،باید بگوییم که شرکت رنت آسان عهده دار کلیه مسئولیت ها می باشد و خودروها دارای بیمه کامل سرنشینان است در ضمن باید اشاره داشته باشیم که همه ناوگان شرکت اجاره ماشین رنت آسان دارای بالاترین سطح کیفیت فنی و ظاهری می باشند و همه رانندگان دوره های آموزش مورد نیاز در زمینه تشریفات و سبک رانندگی را به خوبی پشت سر گذاشته اند.

افرادی که مایل می باشند که اطلاعات کامل تری در مورد مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو از این شرکت دریافت کنند ،می توانند به سایت این شرکت مراجعه کرده ویا با برقراری تماس تلفنی با کرشناسان شرکت ارتباط برقرار کرده و از آن راهنمایی آن ها استفاده کنند تا آن ها اطلاعات جامع تری را در اختیارشان قرار دهند.