خودروهای اجاره ای در ایران

خودروهای اجاره ای در ایران , انواع ماشین هایی که در شرکت های اجاره خودرو در ایران کرایه داده می شوند بیشتر چه کاربردهایی دارند ؟ در زیر به کاربردهایی اشاره می کنیم .

اجاره ماشین

اجاره خودرو بدون راننده دارای چه کاربرد هایی می باشد؟

  • کرایه ماشین بدون راننده جهت خودرو اقتصادی و مقرون به صرفه
  • کرایه ماشین بدون راننده برای خودروهای تشریفاتی
  • اجاره ماشین برای شرکت و موسسه های دولتی و خصوصی
  • کرایه خودرو برای گردشگران و توریست ها
  • کرایه ماشین برای سفرهای درون و برون شهری
  • اجاره ماشین بدون راننده برای ماشین عروس

کرایه خودرو بدون راننده برای خودرو اقتصادی و ارزان قیمت

اجاره خودرو ارزان قیمت ولی باکیفیت در میان متقاضیان ماشین های اجاره ای دارای طرفداران زیادی می باشد و بیشتر این خودروها را به منظور سفرهای برون شهری دراز مدت کرایه می کنند.

معمولا کسانی که متقاضی اجاره خودروهای ارزان قیمت بدون راننده می باشند ،افرادی هستند که از شهرها و کشورهای دور به شهر تهران آمده اند و به علل مختلفی این افراد خودروی شخصی خود را در اختیار خود ندارند.لذا این امکان برای این افراد فراهم می باشد که بتوانند از طریق اجاره خودرو از یکی از شرکت های اجاره خودرو در تهران ،مانند شرکت اجاره خودروی رنت آسان ماشین اجاره نموده و نیاز خود به این وسیله نقلیه را برطرف کنند.

گردشگران و توریست هایی که وارد کشور ما ایران می شوند ،اغلب سفر های آن ها حدود دو هفته تا یک ماه طول می کشد در این مدت برای ان ها این امکان فراهم می باشد که بتوانند با اجاره یک خودرو با قیمت مناسب و جادار،از مناطق دیدنی کشور عزیزمان دیدن کنند. برای اینکه گردشگران و توریست ها بتوانند از سراسر ایران دیدن کنند ،نیاز دارند که به گشت و گذار و دیدن آثار تاریخی که در سراسر ایران پراکنده می باشند ؛بروند و آنها برای این کار می توانند با اجاره خودرو در تهران این نیاز خود را از طریق اجاره ون بدون راننده و اجاره ون با راننده که شامل اجاره ون تشریفاتی و اجاره ون ارزان قیمت هم می شود برطرف سازند.

کرایه خودرو بدون راننده برای ماشین عروس:

در مورد کرایه ماشین عروس با راننده و یا اجاره ماشین عروس بدون راننده و ارزان قیمت و همین طور خدمات و تشریفات عروسی که در زمینه گل آرایی ماشین عروس و مشاوره در این زمینه به وسیله ی کارشناسان این مجموعه و گل دسته عروس شما مشتریان محترم این امکان برای شما فراهم می باشد که با انتخاب این مجموعه از مناسبترین قیمت ها و به روز ترین مدل گل عروس آگاه گردید.

عروس و دامدهای محترم باید در انتخاب گل ماشین عروس باید چند نکته را مد نظر داشته باشند که نکته اول رنگ و مدل خودرو عروس است برای خودروهای مشکی و یا سفید انتخاب گل ماشین عروس فرق دارد و با توجه به گل آرایی ماشین عروس ،دسته گل عروس نیز در این موثر است.

در ضمن کیفیت گل و چگونگی نصب ان بر روی ماشین دارای اهمیت زیادی می باشد در این حیطه همکاران گل آرایی ما به یک کیفیت عالی و با تضمین از سوی این شرکت ،برای شما عروس داماد های محترم بدون هیچ گونه اضطراب و نگرانی برای مهمترین شب زندگی شما می توانند گل ارایی ماشین مورد نظرتان را انجام دهند تا یک مراسم به یادماندی را برگزار نمایید.

اجاره ماشین تشریفاتی با راننده

از خودروهای تشریفاتی در کشور ما در چند زمینه استفاده می کنند که یکی از این زمینه ها ،خودرو تشریفات فرودگاه امام خمینی (ره) و تراسفر فرودگاه مهرآباد می باشد .

در مورد تشریفات می توان به خدمات تشریفات اداری و ماشین لوکس تشریفاتی برای مهمان های خارجی و جلسات کاری اشاره نمود.

از ماشین های تشریفاتی برای جابه جایی مدیران ارشد و کارمندهای سطح بالای موسسه های خصوصی و دولتی استفاده می شود که در این زمینه شرکت رنت آسان افتخار دارد این تشریفات را در بالاترین استاندارهای اروپایی و اموزش کارکنان خود به مشتریان گرامی خود ارائه نماید.

اجاره ون به منظور سفرهای برون شهری و درون شهری:

گفتنی است که در کشور ما بیشتر از ون برای توریست ها و گردشگران ایرانی استفاده می گردد هنگامی که شما نیازمند اجاره یک ون تشریفاتی می باشید باید چند نکته را مد نظر داشته باشید نکته ی اولی که باید به آن دقت شود خودرو ونی که مد نظر دارید می خواهید چند نفره باشد و ظرفیت چند نفر را داشته باشد.

و درمرحله ی دوم هم باید توجه داشته باشید که شما چه مسافتی را قصد دارید که با این خودروبپیمایید؛در صورتی که شما می خواهید یک مسافت دور و دراز را با این ون پشت سر بگذارید ، در این صورت باید یک ون تشریفاتی لوکس را اجاره کنید.باید بگوییم که ون های ارزان قیمت و به خاطر قیمت پایین و کیفیت این نوع از ون ها جهت مسافرت های کوتاه مدت گزینه مناسبی محسوب می شوند ما به شما گردشگران و توریست های محترمی که قصد مسافرت های طولانی مدت را دارید ،پیشنهاد می کنیم که خودرو ون هایس و یا ون بنز را برای مسافرت خود اجاره نمایید.چون این ون ها دارای سیستم تهویه مناسب و در کل کیفیت خوبی می باشند لذا مسافرت با این ون ها می تواند بسیار راحت و لذت بخش باشد و یک سفری به یاد ماندی را برای شما بر جای بگذارد.

شرکت اجاره خودرو و تشریفات رنت آسان دارای مجهزترین ناوگان حمل و نقل در زمینه رنت خودرو این امکان را برای شما هموطنان گرامی فراهم آورده است که بتوانید ونی مناسب با بودجه خود از این شرکت برای مسافرت های خود اجاره نمایید.

این شرکت خودروهای ون بنز و هایس و تویوتا و ون ارزان قیمت را در اختیار مشتریان گرامی خود قرار می دهد و این امکان را شرکت رنت آسان برای مشتریان خود فراهم آورده است که بتوانند به دو شکل اجاره ون با راننده و اجاره ون بدون راننده از این شرکت ون اجاره نمایند.

در صورتی که شما دوست ندارید در طول سفر با رانندگی خود را خسته کنید می توانید درخواست اجاره خودر ون همراه با راننده را از این شرکت داشته باشید و از رانندگی ،رانندگان آموزش دیده این موسسه در طول سفر خود لذت ببرید.و در صورتی هم که شما جزء افراد علاقه مند به رانندگی می باشید ؛می توانید خودرو ون بدون راننده از موسسه ما اجاره کنید.از بعد هزینه اجاره ون نرخ محاسبه به چند صورت می باشد:که در اجاره ون تشریفاتی با راننده هزینه اجاره به صورت کیلومتری محاسبه می شود و و در ضمن هزینه اسکان و غذای راننده نیز به صورت توافقی است که از سوی مشتریان پرداخت می گردد.ولی نرخ اجاره ون بدون راننده این هزینه به شکل روزانه محاسبه می شود ولی باید به این نکته توجه شود که ون و مینی بوس ها دارای محدودیت کیلومتر می باشند و در صورتی که قصد مسافرت های طولانی مدت دارید ما به شما توصیه می کنیم که ون مورد نظر خود را با شرایط کیلومتر نامحدود کرایه کنید که هزینه این نوع از رنت ون بالاتر از نرخ معمولی ون است.

نکته:

افرادی که متقاضی استخدام برای رانندگی ون همراه با ون هستند می توانند برای همکاری با شرکت رنت آسان ،باما تماس برقرار کنند.

کرایه خودرو برای توریست ها:

در زمینه اجاره خودرو برای توریست ها ، اجاره ماشین رنت آسان امکانات ویژه ای را در نظر گرفته است شرکت ما مهیای همکار با شرکت های گردشگری و برگزارکنندگان تور جهت توریست ها است ،شرکت ما آماده می باشد تا نیاز شرکت ها ی گردشگری از انواع خودرو ،ون با راننده و بدون راننده ،اجاره مینی بوس ،اجاره اتوبوس ،اجاره خودروهای سواری و اجاره خودروهای شاسی بلند و کویر پیمایی را بر آورده سازد و در ضمن این امکان نیز برای مشتریان گرامی ما فراهم می باشد که خودروی مورد نظر خود را در یک یک ایستگاه تحویل گرفته و در همه ی ایستگاهی ثابت و سیار این شرکت تحویل دهند.

شرکت اجاره خودرو رنت آسان با دارا بودن ناوگان بزرگ و کامل خود و کادری مجرب و آموزش دیده که مسلط به زبان های انگلیسی ،فرانسوی و آلمانی می باشند آماده می باشد که یک خدمات تشریفاتی با استاندارهای روز دنیا را برای شما موسسه های گردشگری و توریست ها و تور لیدرها ارائه نماید.

اجاره ماشین برای شرکت ها و موسسه های خصوصی و دولتی :

شرکت ما دارای سابقه طولانی در زمینه همکاری با شرکت های خصوصی و دولتی می باشد از نمونه ی آن می توان به ارگان های دولتی در زمنیه خودرو های تشریفاتی و سرویس های مخصوص مدیران ارشد و موسسه های خصوصی در زمینه سرویس به مهمانان و بازدید از مناطق و جلسات اداری و همین طور همکاری با موسسه های مسافرتی ،گردشگری و توریستی را نام برد.

چون صنعت جدید اجاره خودرو در ایران کاربرد های زیادی دارد ،لذا توانسته است که محبویت زیادی برای خود ایجاد کند و طرفداران زیادی پیدا نماید که هر روز هم بر تعداد این طرفداران افزوده می شود .قابل ذکر می باشد که شرکت رنت آسان امکاناتی را فراهم کرده است که همه ایرانیان با هر وضعیت مالی که دارند بتوانند از این شرکت خودرو اجاره کرده و نیازهای خود را برطرف سازند.