اجاره ون توریستی , اجاره ون ارزان قیمت و لوکس هیوندای , درخواست ون تهران , شرکت اجاره خودرو ون تهران , اجاره ون لوکس برای شمال : یکی از بهترین خودروهایی که می توان برای مسافرت دسته جمعی کرایه کرد ؛ ون می باشد . خودرو ون وسیله حمل و نقل داخل شهری و جاده ای می باشد که در اندازه های متلف توسط شرکت های بزرگ خودرو سازی طراحی و ساخته می شود . از برجسته ترین برنده ای طراحی ون در دنیا می توان به هیوندای و تویوتا اشاره کرد .

اجاره ون

هیوندای H350

قیمت اجاره ون

ون هایس

در کشور ایران و شهر تهران استفاده از ون بیشتر برای جابجایی مسافر است . البته شرکت ها و سازمان های زیادی نیز برای جابجایی کارکنان و خدماتشون از ون استفاده میکنند . از طرف دیگر جدیدا اکثر شرکت های گردشگری برای گردش , توریست های خارجی اقدام به اجاره ون از شرکت های رسمی اجاره خودرو می کنند . ون هایس که ساخت خودرو سازی تویوتا است یکی از محبوبترین نوع ون های توریستی است که در تهران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . ون توریستی رقیب دیگر برای ون هایس می توان به ون هیوندای H350 ساخت شرکت خودرو سازی بزرگ هیوندا اشاره کرد .

اجاره ون برای مسافرت خارج از شهر تهران

با توجه به مشخصات ون های توریستی می توان متوجه شد که قابلیت این خودرو ها برای حابحایی گردشگر به خارج از شهر نیز بدون مشکل قابل انجام است . ون هایس تویوتا و ون هیوندای h350 به راحتی قابلیت تردد در جاده های کشور ایران را دارند و می توانند وسیله ای مناسب جهت جابجایی توریست استفاده شوند.

قیمت و هزینه اجاره ون توریستی

در اجاره ون های توریستی باید به این نکته توجه داشته باشید که این خودرو ها به صورت روزانه , هفتگی و ماهانه به اجاره داده می شود . که هزینه کرایه ون توریستی به مراتب بیشتر از میدل باس و کمتر از اتوبوس خواهد بود . همچنین اجاره ون با راننده نیز هزینه بیشتری به نسبت اجاره ون بدون راننده خواهد داشت .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه و قیمت اجاره ون توریستی می توانید با کارشناسان ما در اجاره خودرو رنت آسان تماس بگیرید :

اجاره ون با راننده

اکثرا برای انتقال و جابجایی توریست ها داخل شهر تهران و یا سایر شهرهای توریستی ایران اجاره خودرو ون با راننده محبوبیت زیادی دارد البته باید در اجاره ون با راننده به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگر مسافرت بیش از ۲۴ ساعت طول بکشد ؛ هزینه خورد و خوراک و محل استراحت راننده بر عهده مشتری خواهد بود .

اجاره ون ارزان قیمت

قیمت مناسب برای اجاره ون می تواند موجب شود که شما ترغیب بیشتری برای اجاره آن داشته باشید . اما قبل از اینکه اقدام به اجاره ون ارزان قیمت کنید حتما به کیفیت و ایمنی خودرو ون دقت داشته باشید و کاملا آن را بررسی کنید . همیشه بهترین و با کیفیت ترین ماشین می تواند خیال شما را راحت کند تا با خیالی آسوده به سفر خودتان ادامه دهید . خدمات اجاره خودرو رنت آسان بهترین و ارازان ترین قیمت اجاره ون را به شما پیشنهاد خواهد داد. بدون شک خیلی بهترین گزینه را می توانید در رنت آسان پیدا کنید .

اجاره ون هیوندای

همانطور در بالا نیز اشاره کردیم یکی از بهترین ون های توریستی که می توانید برای مسافرت و جابجایی اقادام به اجاره خوردو کنید . ون هیوندای h350 می باشد که کیفیت و راحتی جالبی دارد . ارتفاع سقف ون هیوندای موجب شده است تا هر فرد قد بلندی به راحت داخل آن بلند شود و همینطور فضای باز بین صندلی های آن راحتی بیشتری برای مسافران فراهم کرده است.  در کل می توان گفت که یک وسیله خوب برای مسافرت است . بدون شکر از اجاره ون هیوندای h350  لدت خواهید برد .

در زیر می توانید برشی از محیط داخل ون هیوندای رو مشاهده کنید :

اجاره ون هیوندای