اجاره ماشین با بیمه کامل

اجاره ماشین با بیمه 

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ماشین های که به مشتریان عزیز توسط مرکزهای معتبر همانند رنت آسان اجاره داده می شوند با بیمه کامل می باشند. چرا که ممکن است در مدت زمان اجاره ، حادثه ی رخ بدهد که حتما در چنین شرایطی نیاز به بیمه خواهید داشت. البته بهتر است به خاطر بسپاریم که یکی از مزیت های اجاره کردن ماشین به نسبت خرید آن همین موضوع بیمه است. اگر خود شما مالک خودرو باشید مجبورید که هر ماه هزینه های را برای نگهداری خودرو و بیمه آن پرداخت کنید ولی اگر تنها در ماه چند روزی به ماشینی نیاز دارید که تماما در اختیار شما باشد میتوانید از گزینه ی اجاره خودرو استفاده کنید و دیگر در خصوص بیمه و هزینه های نگهداری هیچ مبلغی را پرداخت نکنید.

اجاره ماشین با بیمه کامل

بیمه خودرو

بیمه های که شرکت در خصوص خودروها برای مشتریان انجام میدهد این اطمینان را به آن ها خواهد داد که در صورت بروز حوادثی چون اتش سوزی، تصادف، سرقت و… خسارت های وارد شده را جبران خواهد کرد. خسارتهای که بعد از حوادث برای شخص اجاره گیرنده می گردد بنابر بیمه نامه شخص ثالث ، تامین خواهد شد. یکی از بیمه های که اجباری است ، بیمه شخص ثالث می باشد و این مورد نیز برای خود قوانین و مقررات بخصوصی داشته است که افراد باید از آن ها اطلاع داشته باشند.

با توجه به این گروه می توان گفت که بیمه به دو قسمت یعنی بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث و سرنشین تقسیم بندی می شود. شرکت های که خودروهای را برای اجاره به مشتریان در نظر می گیرند ، خودروها را کاملا با نوع بیمه بدنه و ثالث ، بیمه می نمایند تا مشتریان در صورت بروز حوادثی چون تصادف با هیچ نوع مشکلی روبرو نشوند و با خیالی آسوده و راحت اقدام به اجاره خودرو کنند.

اجاره ماشین با بیمه

وقتی که بیمه بدنه خودرو انجام می شود بنابر این بیمه ، بیمه گر با توجه به مقررات شورای عالی بیمه متعهد می شود که خسارتهای که به خودرو بیمه شده وارد می شود مثل تصادف، واژگونی، سقوط، آتش سوزی، انفجار و… به صورت کلی برخورد اتومبیل به هر جسمی ثابت یا متحرک با اتومبیل بیمه شده جبران خواهد کرد.

در هر صورت ما به شما توصیه می کنیم که هیچ گاه از شرکت های نامعتبر برای اجاره کردن خودرو استفاده نکنید چرا که ممکن است خودروی به شما تحویل داده شود که بیمه نشده باشد یا مهلت بیمه آن به اتمام رسیده باشد و دیگر شرکت خودرو را بیمه ننموده باشد و در صورتی که حادثه ی در زمان اجاره خودرو برایتان به وجود بیاید این شما هستید که مجبورید خسارت وارد شده را به شرکت پرداخت کنید و قطعا ضرر کرده اید و هیچ سودی از اجاره خودرو بدست نیاورده اید.

نکته)

اگر مطلب فوق را به دقت مطالعه کرده باشید متوجه شده اید که بیمه کامل به چه موردی اختصاص داشته است و شرکت های بیمه به هیچ عنوان مواردی که خسارت به خودرو در اثر شورش، اعتصاب، ضربه عمدی به خودرو و… باشد را نخواهند پذیرفت.