اجاره خودرو پژو ۴۰۵ , شرایط و هزینه کرایه خودرو ۴۰۵

اجاره خودرو پژو ۴۰۵ , هزینه کرایه خودرو ۴۰۵  : خودرو پژو ۴۰۵ در سال ۱۹۸۹در اروپا ،به عنوان بهترین خودرو انتخاب گردید . این خودرو که در میان خودروهای اجاره ای دارای محبوبیت زیادی می باشد ، پرفروش ترین خودرو ساخته شده در ایران نیز می باشد و این خودرو به خاطر تعدادی مزایا که دارد توانسته است از محبوبیت زیادی در میان خودروهای ساخت ایران برخوردار باشد ، مزایایی مانند ؛ ایمنی سرنشینان ،مصرف سوخت مناسب و آلایندگی محیط زیست ،خدمات پس از فروش ایران خودرو ، قیمت پایین ، دارا بودن اتاق جادار و فرمان پذیری.

اجاره خودرو 405

بر اساس بررسی های صورت گرفته در این زمینه می توان به جرأت گفت که این خودرو در میان ماشین های اجاره ای و تاکسی فرودگاه دارای بیشترین متقاضی در میان اجاره خودرو ۲۰۶ و اجاره خودرو پژو پارس و اجاره خودرو SD206 و حتی اجاره پراید می باشد. این خودرو دارای موتوری با ۴ سیلندر با حجم ۱۸۰۰ سی سی تلفیقی از قدرت و کشش مناسب با مصرف سوخت پایین و سطح آلایندگی مناسب می باشد و اغلب شرکت های اجاره ماشین این خودرو را بدون راننده در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.امکانات فنی و رفاهی مناسب ،مانند موتور انژکتوری با سیستم الکتریکی جدید ،شیشه های بالابر برقی ،A/C ،فرمان هیدرولیک و آینه های جانبی برقی خودرو پژو ۴۰۵ جی ال ایکس سبب شده است که این تجهیزات و امکانات موجب موفقیت بسیار زیاد این خودرو در میان خودرو های ایران گشته است.

در کرایه خودرو پژو ۴۰۵ جی ال ایکس باید توجه شود که از انجایی که این خودرو دارای بدنه ای بسیار ایمن می باشد که در عین جذب ضربات وارده در تصادفات به واسطه نقاط جذب انرژی از استحکام فوق العاده ای در بخش اتاقک سرنشینان برخوردار می باشد که اجازه تغییر شکل آن و وارد شدن صدمه به سرنشینان را نمی دهد.به همین خاطر هم می باشد که یشتر گردشگران و هموطنان عزیز ما که تصمیم دارند که به سفر های بیرون شهری بلند مدت بروند ترجیح می دهند که این سفر های خود را با اجاره خودرو پژو ۴۰۵ و یا خودرو پژوپرشیا که دارای قیمت ارزانی در میان خودروهای اجاره ای می باشد انجام دهند.

اجاره خودرو پژوه ۴۰۵ اس ال ایکس امکانات

این خودرو دارای امکاناتی مانند :

 • کیسه هوای راننده و سرنشین
 • فرمان هدرولیک
 • ترمز ای بی اس
 • ترمز جلو دیسکی و عقب کاسه ای
 • سیستم تهویه
 • سیستم صوتی بلندگوی
 • ایینه های برقی
 • چراغ نقشه خوان
 • شیشه بالابر برقی در های جلو
 • تزئینات داخلی بژرودری
 • تجهیزات ایمنی ایموبیلایزر
 • قفل مرکزی با ریموت رادیویی
 • لاستیک و رینگ فولادی
 • تنظیم اهرمی پشتی صندلی جلو
 • سیستم انژکتوری
 • مصرف سوخت ۸٫۵ ترکیبی
 • شتاب صفرتا صد کیلومتر ۲٫۱۴ثانیه
 • حداکثر سرعت ۱۸۵ کیلومتر
 • Euro 3 .

دارا می باشد.

اجاره خودرو 405 slx

مقایسه اجاره خودرو پژو ۴۰۵ با اجاره خودرو سمند از لحاظ فنی :

شاید در نگاه اول مقایسه این دو خودرو که اکثر قطعاتشان مشترک بوده و تولید یک شرکت هستند کار درستی نباشد ؛در واقع شرایط اجاره خودرو بدون راننده در تهران و یا کرایه خودرو بدون راننده در کرج و در شهرستان ها با توجه به کیفیت و مدل های بالای آنها باشد. ولی از انجایی که خودروساز ایرانی به ساخت انواع ماشین های در یک کلاس و روی پلتفرم همیشه ثابت پژو ۴۰۵ و رنج قیمتی ۲۰ میلیون تا ۳۵ میلون تومان و خلق خودرویی مانند roa ،سمند ،سورن ،دنا ،پژو پارس و انواع مختلف پژو۴۰۵ اصرار دارد امکان دارد در انتخاب این خودروها مشتری را دچار تردید کند.

ولی باید اشاره داشته باشیم که در اجاره خودروهای ایرانی گروه تولیدی سایپا قیمت ها به این نزدیکی نمی باشند به عنوان مثال اجاره خودرو پراید دارای قیمت ارزان تری در مقایسه با سایر خودروهای این شرکت می باشد.شاید این سوال برای شما هم مطرح باشد که چرا شرکت ایران خودرو این همه هزینه و سرمایه را برای تولید این خودرو صرف می کند که در دارای کلاس و اندازه مشابه با امکانات و مشخصات مشابه هستتند و رقیب همدیگر شده و موجب خرابی بازار هم نیز می گردند.

مثلاً سرمایه ای که برای توسعه ،تحقیق ،طراحی و ساخت سمند می گردد ،آیا بهتر نبود جهت طراحی مدل جدیدتری از این خودرو با کیفیت بالاتر و زیبا تر صرف می گشت؟این طراحی ها سبب شده است که اجاره خودرو بدون راننده خودروهای ایرانی زیاد دارای تنوع نباشند و مشتریان گزینه های زیادی برای انتخاب خودروی اجاره ای روی میز نداشته باشند.

لازم به ذکر است که هرو دو این خودروها دارای موتور قدیمی و در مقایسه با خودروهای امروزی ، پرمصرفی می باشند شتاب صفر تا صد اجاره خودرو پژو ۱۲ ثانیه و خودرو اجاره ای سمند ۱۱٫۹ ثانیه اعلام شده است که دلیل آن هم وزن ۱۰۰ کیلوگرم بیشتر سمند می باشد.خودو سمند دارای مصرف سوخت به صورت ترکیبی ،۹٫۵ لیتر دارد و این در حالی است که در خودروهای اجاره ای پژو این مصرف حدود ۱۰ لیتر می باشد.ما از لحاظ فنی ،راحتی و فضا ،نمی توانیم این خودروها را نسبت به هم برتر بشماریم زیرا به طور کامل شبیه هم می باشند.

لذا به همین دلایل هم می باشد که نظر تعداد متقاضی برای اجاره ،این دو خودرو دارای تعداد متقاضی تقریبا ً برابری می باشند.خودرو سمند دارای طراحی قدیمی و کلاسیک بوده و فقط چراغ های عقب و غربلیک فرمان آن مقداری تغییر یافته است.متاسفانه شرکت های خودرو ساز ایرانی یک ایده ای که دارند این می باشد که پس از مدتی ،یک نسخه جدید از خودروهای قبلی خود را با برخی تغییرات ظاهری و برخی مواقع باطنی ،دوباره به بازار با عنوانی جدید عرضه می کنند.این مسئله تغییری در قیمت اجاره خودروهایی به این سبک دارا نمی باشد.

لازم به ذکر می باشد که شرکت رنت آسان خوشبختانه تنوع بالایی از خودروهای اجاره ای ایرانی و خارجی را در اختیار دارد که شما عزیزان می تواند برای سفر و یا به عنوان ماشین عروس و یا حتی برای انجام کار های روزانه ی خود هر کدام از این خودرو ها را دوست داشتید انتخاب نموده و برای مدت زمان مورد نیاز خود اجاره نمایید.