اجاره خودرو در ایران , هزینه اجاره خودرو در ایران و تهران

اجاره خودرو در ایران , هزینه اجاره خودرو در ایران و تهران , اجاره خودرو در شرکت خدماتت کرایه ماشین رنت آسان , بهترین شرکت اجاره ماشین در ایران : امروزه وسایل نقلیه جز ضروری ترین وسایل برای افراد به شمار می رود . چراکه باعث صرفه جویی در زمان و انرژی برای رفت و آمد و کارهای روزمره می شود . امروزه وجود وسایل نقلیه ی شخصی و عمومی این امر را برای افراد آسان کرده است . ولی استفاده از وسایل نقلیه ی عمومی به دلیل ازدحام ، کمبود زمان و … مشکلات خاص خود را دارد . از این رو خیلی از افراد تمایل به استفاده از وسیله ی نقلیه ی شخصی دارند .

اجاره خودرو در ایران

اجاره خودرو در ایران

گاهی اوقات امکان استفاده از وسایل نقلیه ی شخصی امکان پذیر نیست یا مشکلاتی به همراه دارد . به عنوان مثال ممکن است فردی به یک جای کشور و یا حتی خارج از کشور مسافرت کند و به هر دلیلی نتواند خودروی شخصی را با خود ببرد . از آنجایی که رفت و آمد با وسایل نقلیه ی عمومی زمان بر است و مشکلات خاص خود را دارد ، فرد ترجیح می دهد از خودروی شخصی استفاده کند . در اینجاست که اجاره ماشین مطرح می شود .

امروزه اجاره ماشین از محبوبیت خاصی برخوردار است ، تا جایی که خیلی از افراد ترجیح می دهند به جای خرید خودرو ، از خدمات اجاره خودرو استفاده کنند . چرا که اجارو خودرو مزایای خیلی زیادی دارد . بررسی ها حاکی از این است که ، فردی که یک بار خودرویی را کرایه کرده ، دوباره تمایل دارد ، خودرو کرایه کند . از این رو امروزه اجاره خودرو نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا به یکی از کسب و کارهای پررونق تبدیل شده است . وجود شرکت های اجاره خودرو علی الخصوص در کشورهای گردشگری مانند ایران ، که همه ساله گردشگران زیادی را به خود جذب کرده ، از اهمیت دوچندانی برخوردار است .  تا خدمات اجاره خودرو با کیفیت را به گردشگران فراهم کنند . از مزایای دیگر اجاره خودرو می توان به اجاره خودروی لوکس اشاره کرد . امروزه در هر کشوری شرکت های مختلفی برای کرایه خودرو وجود دارد ، که هر کدام شرایط خاصی برای کرایه خودرو در نظر دارند . شرکت اجاره خودرو رنت آسان یکی از شرکت هایی است که با خدمات به روز خود ، آماده ی اجاره ی خودروی با کیفیت به شما عزیزان می باشد .اگر شما هم جز دسته افرادی هستید که خواهان کرایه ماشین هستید بایستی یکسری مراحل را طی کنید .

مراحل اجاره خودرو

مرحله ی اول : دلایل اجاره خودرو

ایتدا می خواهیم در مورد دلایل اجاره خودرو در ایران یکسری توضیحاتی ارائه کنیم . خرید خودروی شخصی به دلیل افت قیمت بعد از خرید ، نیاز به تعمیر و نگه داری آن ، هزینه های زیادی را برای فرد به همراه دارد . یا اگر فرد خواهان خرید خودروی وارداتی باشد ، بایستی برای آن مالیات پرداخت کند . از طرفی استفاده از یک خودرو بعد از مدتی برای فردی که خواهان تنوع است یکنواخت می شود. این فرد می تواند با اجاره خودرو در مدت کوتاهی از خودروهای متنوع استفاده کند . این رو خیلی از افراد ترجیح می دهند ، به جای خودروی شخصی از خدمات اجاره خودرو در ایران استفاده کنند . دلیل دیگر اجاره خودرو مسافرت با هواپیما به کشور یا شهرهای مختلف است و فرد در آنجا برای انجام کارهای اداری یا حتی گردش نیاز به ماشین شخصی دارد .در کشور ایران شرکت های مختلفی برای اجاره خودرو وجود دارد .

شرکت اجاره خودرو رنت آسان ، اجاره ی خودروی لوکس برای عروسی را برای شما فراهم کرده است . جشن عروسی یکی از مهم ترین اتفاقات دوران زندگی هر شخصی است و فرد دوست دارد ، به بهترین نحو این مراسم را برگزار کند . داشتن یک خودروی لوکس برای عروسی آرزوی خیلی از جوانان است . از طرفی خرید چنین خودرویی برای هر شخصی امکان پذیر نیست . ولی با وجود امکان کرایه ی خودرو می توان ماشینی لوکس برای عروسی تزیین کرد .

همانگونه که در بالا اشاره کردیم دلایل مختلفی برای اجاره خودرو وجود دارد ، اگر شما هم خواهان اجاره خودرو هستید ، ابتدا بایستی دلیل خود را برای اجاره خودرو تعیین کنید ، چرا که در تعیین نوع خودرو ، مدت زمان اجاره خودرو و هزینه ی آن حائز اهمیت است .

اجاره خودرو

مرحله ی دوم : بهره گیری از شرکت‌های با کیفیت برای کرایه خودرو

امروزه در کشور ایران شرکت های مختلفی برای اجاره ماشین وجود دارند ، که بهترین خدمات را ارائه می دهند و امکان اجاره خودروهای به روز را برای افراد فراهم می کنند . از این رو کشور ایران از لحاظ خدمات اجاره خودرو جز بهترین ها در دنیا به شمار می رود . از این رو مرحله ی دوم برای اجاره ماشین در ایران ، بهره گیری از شرکته ای با کیفیت برای اجاره خودرو می باشد . شرکت اجاره ی خودروی رنت آسان یکی از شرکت های باکیفیت برای اجاره خودرو می باشد و خودرو متناسب بر حسب نیاز را برای شما فراهم می کند . شرکت اجاره ی خودروی رنت آسان خدمات مختلفی از جمله cip فرودگاه امام را نیز انجام می دهد .

خدمات cip امکانات و مزایای مختلفی برای رفت و آمد در فرودگاه فراهم می کند . به عنوان مثال می توان به ، دریافت کارت پرواز ، اتاق استراحت ، امکان استفاده از کانکس مجزا برای رفت و آمد و … اشاره کرد .استفاده از خدمات cip برای افراد تجربه ی خوبی خواهد بود . چرا که سفر با هواپیما استرس زیادی دارد ، و زمان زیادی برای طی کردن در فرودگاه است . و معمولا افرادی از این خدمات استفاده می کنند که توان مالی بالایی دارند . شرکت اجاره خودرو رنت آسان ، برای ارائه ی خدمت cip برای مشتریان ، به منظور تکمیل خدمات خود ، برای رفت و آمد مسافران از فرودگاه به محل اقامت یا برعکس خودرو مناسبی را در نظر گرفته است . و جز با کیفیت ترین ها برای اجاره ماشین برای هموطنان و مسافران خارج از کشور می باشد .

مرحله سوم : کرایه خودرو در رنت آسان

ترانسفر فرودگاهی جز خدمات اجاره خودرو رنت آسان در ایران است . اگر شما می خواهید از ایران به خارج از کشور مسافرت کنید ، یا از خارج از کشور وارد ایران می شوید . این خدمت مخصوص فرودگاه بوده و راحتی شما را به همراه دارد . شرکت اجاره خودرو رنت آسان برای ارائه ی مناسب این خدمت خودروی مناسب با راننده ی با تجربه را انتخاب می کند . این خودرو مسافران را به موقع از هتل به فرودگاه می رساند و استرس به موقع نرسیدن را ندارد . شرایط و هزینه ی استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی از دیگر خدمات متفاوت است و در صورت تمایل به استفاده از این خدمات بهتر است ، یا شرکت خودروی رنت آسان مشاوره ای داشته باشید .

مرحله ی چهارم : ارائه مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین در رنت آسان

برای اجاره ماشین از شرکت اجاره خودرو رنت آسان ، قرارداد رسمی بین شما و شرکت ایجاد می شود . که برای این کار بایستی یکسری مدارکی برای شرکت ارائه دهید . برحسب نوع خودرو برای کرایه ، مدارک مورد نیاز هم متفاوت است . ولی مدارک مورد نیاز در حالت کلی عبارتند از :

  • ارائه ی گواهینامه ی معتبر
  • داشتن سن بالای بیست
  • ارائه ی مدرکی برای احراز هویت
  • تعیین محل سکونت
  • در مورد اتباع خارجی ارائه ی مدرک کپی از پاسپورت

مرحله ی پنجم برای کرایه ی خودرو در رنت آسان

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم در مرحله ی چهارم برای اجاره خودرو در شرکت کرایه اتومبیل رنت آسان قراردادی بسته می شود . در قرارداد نوشته شده برای اجاره ی خودرو مدت زمان اجاره خودرو مشخص می شود ، و خودرو در مدت مقرر شده در اختیار شما خواهد بود . اگر شما بیش از مدت زمان تعیین شده به خودرو نیاز داشتید ، می توانید قرارداد را تمدید کنید . و یا حتی در صورت تمایل می توانید خودروی دیگری کرایه کنید . اگر خودروی کرایه شده را در مدت مقرر شده به شرکت تحویل ندهید ، قطعا بایستی خساراتی را برای جبران پرداخت کنید .

برای اجاره خودرو حداقل زمان وجود دارد و این سوال شاید برای خیلی ها مطرح باشد ، که حداقل زمان کرایه ی خودرو چقدر است . برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که ، این زمان به فاکتورهای مختلفی وابسته است . از جمله ی این فاکتورها می توان به کرایه ی خودرو با راننده یا بدون راننده اشاره کرد . حداقل زمان ممکن برای استفاده از خدمات اجاره ی خودروی بدون راننده سه روز است . و حداقل زمان ممکن برای اجاره خودرو با راننده ۱۰ ساعت است . لازم به ذکر است که شرایط زمانی اجاره ی اتوبوس و ون متفاوت است . و اگر شما در این مورد سوالی دارید ، بهتر است با کارشناسان ما در شرکت اجاره ی خودروی رنت آسان جلسه ی مشاوره ای را داشته باشید .