اجاره خودرو بدون راننده در تعطیلات

اجاره خودرو بدون راننده در تعطیلات : داشتن خودروی شخصی برای یک مسافرت بلند مدت می تواند خاطره ای خوش برای شما رقم بزند . از طرفی ممکن است خیلی ها توان خرید خودروی شخصی را نداشته باشند و یا به دلیل مشکلات مربوط به خودروی شخصی بخواهند از اجاره ی خودرو برای مسافرت استفاده کنند . اگر شما هم جز این دسته افراد هستید ، می توانید به شرکت اجاره ی خودروی رنت آسان مراجعه کنید . این شرکت با راهنمایی شما برای تردد در بهترین مسیرها ، سفر خوبی را برای شما هدیه می دهد . خودروهای شرکت اجاره ی خودروی رنت آسان بسیار متنوع بوده ، دارای ایمنی بالایی هستند و شما گزینه های زیادی برای انتخاب یک خودروی مناسب برای سفر در پیش دارید . با اجاره ی خودروی بدون راننده در تعطیلات سفر آرام ، دلپذیر و به یاد ماندنی خواهید داشت .

اجاره خودرو بدون راننده در تعطیلات

اجاره خودرو بدون راننده در تعطیلات

اجاره ماشین بدون راننده در فرودگاه مهر آباد

شرکت اجاره خودرو رنت آسان در فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی دارای شعبه می باشد . و شما به راحتی و بدون صرف زمان می توانید به این شعبه ها در فرودگاه مراجعه کرده و خودروی بدون راننده یا با راننده کرایه کنید .

اجاره خودرو بدون راننده رنت آسان در کشور ایران

امروزه اجاره خودرو بدون راننده در ایران بسیار رواج یافته است . شرکت اجاره خودرو رنت آسان یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه است . شما با توجه به مبدا و مقصد هود می توانید خودروی بدون راننده ی مناسبی را برای مدت زمان معینی اجاره کنید .

مزایای اجاره اتومبیل از شرکت رنت آسان

شرکت اجاره ی خودروی رنت آسان در نقاط مختلف ایران دارای نمایندگی های دائمی و سیار است . این شرکت امکانات مختلفی برای مشتریان در نقاط مختلف ایران فراهم کرده است . برخی از این امکانات عبارتند از :

  • تامین کرایه اتومبیل در فرودگاه
  • ناوگان گسترده خودرو های مخصوص کرایه ای
  • موتور رزرو خودرو بدون راننده مرحله ی آسان
  • فراهم کردن خودروکرایه ای مدل ۹۵ و ۹۴ با فنی تایید شده
  • داشتن پایین ترین نرخ کرایه بدون راننده
  • ارائه ی امکانات رایگان ویژه مخصوص مشتریان
  • سیستم پرداخت آنلاین امن در سایت شرکت
  • داشتن شعبه در تمامی فرودگاه های کشور ایران

حداقل مدت زمان اجاره خودرو

حداقل مدت زمان برای اجاره ماشین رنت آسان ۲۴ ساعت و یک روز می باشد . کمتراز این مدت زمان هم یک روز حساب می شود .

حداکثر مدت زمان اجاره خودرو رنت آسان

حداکثر مدت زمان اجاره خودرو رنت آسان یک سال تمام است . که این مدت زمان در پایان هر ماه تمدید می شود . شعبه های شرکت های اجاره خودرو برای دسترسی راحت مشتریان عزیزمعمولا در نزدیکی فرودگاه ها و مکان های پرتردد می باشد .

شرایط آسیب دیدن خوردو در زمان اجاره خودرو

با وجود دقت در رانندگی امکان بروز حوادث وجود دارد . شما ممکن است هنگام مسافرت یا حتی در زمان اجاره ماشین عروس دچار حادثه شوید . لذا در زمان کرایه ی خودرو توجه داشته باشید که خودرو بیمه بدنه و ثالث کامل داشته باشد . در صورت بروز حادثه شما ممکن است مجبور به پرداخت خسارت افت قیمت ، بیمه و حمایت در شرایط و قوانین باشید .

هزینه های تعمیر بسته به نوع آسیب چقدر است ؟

آسیب وارد شده ، نواع مختلفی دارد . آسیب های بدنه : ممکن است به بدنه آسیب خیلی جدی وارد نشود ، مانند افتادن یک خش . و یا اینکه ضربه روی شیشه ی اتومبیل بخورد . و یا اینکه خش روی ضربه گیر بیافتد . بسته به نوع آسیب وارد شده ، خسارت هم متفاوت است . ممکن است خودرو در اثر آسیب بی حرکت شود . و نیاز به تعمیرات اساسی باشد که در این مواقع کارشناس مربوطه میزان آسیب را بررسی وخسارت وارده از اجاره کننده دریافت می شود .

امروزه شرکت های اجاره خودرو در همه ی کشورها بازار خوبی دارند و شما در هر کشوری می توانید خودرو کرایه کرده و از سفر لذت ببرید . شما به راحتی می توانید خودرو را در فرودگاه ها و یا هر جای شهر کرایه کرده و در شهر دیگری آن را برگردانید . شرکت اجاره ی خودروی رنت آسان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ی کرایه خودرو در ایران است . که آماده ی ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته برای شما مشتریان عزیز می باشد . کرایه ی خودرو به صورتی حضوری ، تلفنی و آنلاین قابل رزرو است.

جایگاه کسب و کارهای خودروی اجاره ای در صنعت گردشگری

خودرو یک بخش مهمی از صنعت گردشگری می باشد . به طوری که اکثر سفرها با خودرو انجام می شود .ایالات متحده یکی از کشورهایی است که حجم بزرگی از سفرهای داخلی و خارجی آن با خودروهای سواری ، کامیون و خودروهای تفریحی و کاروانی یا اجاره ای انجام می شود . خودروها به دلیل انعطاف ، مقرون به صرفه بودن و راحتی به محبوب ترین وسیله ی حمل و نقل تبدیل شده اند . امروزه خرید خودرو افزایش یافته و انتظار بر این است که در آینده نیز اکثر سفرها با خودرو انجام شود . در چند دهه ی اخیر مردم برای تردد در داخل شهر از اتومبیل بیشتر استفاده کرده اند . بحران انرژی باعث شده روند به سمت استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی تغییر پیدا کند ولی با این وجود این تغییر چندان قابل توجه نبوده و همچنان به دلیل استفاده ی گسترده از اتومبیل ، کسب و کارهای مرتبط با آن رونق بیشتری خواهد داشت .

خودروهای اجاره ای در تهران

امروزه استفاده از خودروهای اجاره ای در تهران به عنوان بخش مهمی از مسافرت ها تبدیل شده است . به طوری که استفاده از خودروهای اجاره ای هم راستا با استفاده از مسافرت های هوایی شده است . از این رو کسب و کار خودروهای اجاره ای بسیار رونق پیدا کرده و در شکل گیری ترکیب سفر بسیار تاثیر گذار واقع شده است . رونق خودروهای اجاره ای به اندازه ای بوده است که این کسب و کار را مورد نقد قرار داده است ، تا جایی که بخشی از در آمد های فرودگاهی در ایالت متحده از طریق اجاره ی خودرو می باشد . در این میان شرکت هرتز رهبر بازار فرودگاهی است که ۲۹ درصد کسب و کارهای اجاره ای در فرودگاه را به خود اختصاص داده است . بر اساس تحقیقات در سال ۲۰۰۷ آمار نشان می دهد ، صنعت اجاره ی خودرو درآمدی حدود ۲۵ میلیارد دلار به همراه داشته است .