اجاره خودرو ایرانی , اجاره خودرو ایرانی ارزان قیمت , اجاره خودرو ۲۰۶ , اجاره خودرو پژو پارس ELX , اجاره خودرو دنا پلاس توربو , اجاره ماشین ۲۰۷ :  امروزه شرکت های زیادی در زمینه اجاره ماشین در داخل ایران فعالیت می کنند . بدون شک تهران یکی از شهرهای مهم برای فعالیت اجاره خودرو می باشد ؛ به ویژه اجاره خودرو ون , اجاره خودرو تشریفات , اجاره ماشین عروس و … تقریبا تمامی شرکت های اجاره خودرو در رابطه با اجاره ماشین ایرانی مشکلی ندارند . از جمله خودرو های ایرانی که درخواست زیادی برای اجاره دارند می توان به : خودرو پژو پارس , خودرو ۲۰۶ , خودور ۲۰۷ , خودرو دنا پلاس توربو , خودرو ال ۹۰ و … اشاره کرد .

اجاره خودرو ایرانی

چرا اجاره خودرو

شاید شما یک خودرو لوکس ایرانی و یا خارجی داشته باشید ولی بنا به دلایلی مانند بودن در تعمیرگاه و یا تصادف نتوانید از آن برای مدتی استفاده کنید . در این صورت بهترین راه استفاده از خدمات اجاره خودرو می باشد . بسته به توان مالی خود می توانید از انواع خودرو های داخلی و خارجی را اجاره کنید . اگر دوست دارید همانند ماشین لوکس خودتان یک خودرو لوکس اجاره کنید بدون شک خدمات اجاره خودرو رنت آسان می تواند کمک بزرگی برای شما در این کار کند . یا شیک و لاکچری بودن خودرو اهمیتی برایتان ندارد و صرفا خودرو را برای رفع نیاز می خواهید اجاره کنید . بهترین گزینه استفاده از اجاره خودرو ایرانی است .

چرا اجاره ماشین ایرانی

در رابطه با اینکه چرا اجاره خودرو ایرانی می تواند گزینه خوبی باشد می توانم بگویم که به دلیل اینکه خودرو های خوب ایرانی که در داخل تولید می شوند قیمت پایین تری به نسبت سایر خودرو های لوکس خارجی دارند در نهایت می تواند مقرون به صرفه باشد . لذا برای افرادی که صرفا قصدشون از اجاره خودرو رفع نیاز های کاری هست می توان گفت اجاره خودرو ایرانی گزینه بسیار مناسبی است . اجاره خودرو ایرانی به دو صورت : اجاره خوردو ایرانی با راننده و اجاره خودرو ایراینی بدون راننده صورت می پذیرد .

اجاره خودرو ایرانی با راننده

اکثر مشتریانی که برای اجاره خودرو ایرانی با رنت اسان تماس می گیرند بیشتر قصدشان سفرهای کاری از شهری به شهر دیگر است . لذا ماشین ایرانی را به دلیل قیمت اجاره خودرو ارزان ترجیح می دهند . چرا که مدت زمان اجاره زیاد است و اکثرا هم با راننده کرایه می کنند و این هم به این دلیل است که مدت زمان رانندگی در بین شهرها بیشتر است و از طرف دیگر نیاز به زمان بیشتری برای به اتمام رساندن کار خود دارند لذا بهترین گزینه استفاده از اجاره ماشین ایرانی با راننده است .

مدارک لازم جهت اجاره خودرو ایرانی

  • کارت شناسایی معتبر ( کارت ملی )
  • گواهینامه دارای تاریخ معتبر
  • سن بالای ۲۰ سال
  • ویزا یا پاسپورت برای اتباع خارجی
  • گواهینامه بین المللی برای اتباع خارجی
  • چک یا سفته به مبلغ ماشین اجاره داده شده ( این مورد با رعایت قوانین و مقررات شرکت اجاره خودرو می باشد .)

جهت اطلاع دقیق از شرایط اجاره خودرو ایرانی و خارجی می توانید با رنت آسان تماس بگیرید .

تمامی خودروهای ایرانی و خارجی که اجاره داده می شوند دارای بیمه نامه شخص ثالث و بیمه بدنه می باشند لذا در صورت بروز هر نوع حادثه ای بیمه در کنار شما است . البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که بروز هر نوع مشکل و خسارتی که ناشی از بی مسئولیتی اجاره گیرنده خودرو می باشد تمامی هزینه ها بر عهده خود اجاره گیرنده است .

اجاره خودرو ایرانی در راستای حمایت از تولید ملی

بدون شک استفاده بیشتر از خودروهای ساخت داخل می تواند در بهبود کیفیت و هزینه های داخلی کشور کمک شایانی به صنعت خودرو سازی کشور داشته باشد . لذا هر جای ایران که هستیم پیشنهاد می کنیم از خودرو های باکیفیت ایرانی جهت اجاره استفاده کنید .

خودرو های ایرانی خوب جهت رنت (اجاره)

در نگاه اول به دلیل پایین بودن کیفیت خودرو های داخلی هیچ کس دوست ندارد که اقدام به اجاره خودرو ایرانی کند ولی برخی از خودرو های داخلی نیز کیفیت مناسبی جهت اجاره دارند . از جمله می توان به : تندر ۹۰ , پژو پارس , پژو ۲۰۷ ؛ پژو ۲۰۶ تیپ ۵ , دنا و دنا پلاس توربو و … اشاره کرد.
برای افرادی که هزینه و قیمت اجاره خودرو اهمیت دارد و برای مدت زمان زیادی می خواهند اقدام به اجاره خودرو با راننده کنند خودرو های ایرانی بهترین گزینه می باشند .

قیمت اجاره خودرو ایرانی

به دلیل پایین بودن قیمت اجاره خودرو ایرانی متقاضیان زیادی در تهران برای کرایه خودرو های ساخت داخل وجود دارد . از طرف دیگر به دلیل شلوغی بیش از اندازه شهرهای بزرگی مانند تهران به دلیل پایین بودن قیمت خودرو های داخلی بهترین گزینه برای اجاره می باشد . که در صورت بروز حادثه نیز خسارت پایینی پرداخت می شود . اما برای خودرو های خارجی و لوکس گران قیمت چنین نیست و در صورت بروز تصادف و هر نوع مشکل فنی دیگر ک پیچیده گی خاصی هم دارند . هزینه های زیادی باید پرداخت شود . لذا اجاره خودرو های داخلی به صرفه تر می باشند .

چگونه خودروی ایرانی خود را رنت کنیم ؟

همیشه یک سری توفقات در بین تمامی شرکت های اجاره خودرو مشابه هم هستند ولی در کل برخی از شرایط را شرکت ها بر اساس توانشان در اجاره خودرو برای مشتری پیشنهاد می دهند . لذا برای اینکه دقیقتر بتوانید شرایط اجاره خودروهای ایرانی را بدانید بهتر است با کارشناسان ما در رنت اسان تماس بگیرد .